Більшості користувачів контактних лінз знайоми стан так званого "сухого ока, індукованого контактними лінзами". Цей стан викликає відчуття сухості, роздратованості та втоми. 

Цей стан можна покращувати використовуючи краплі як тимчасове полегшення, але якщо ви спробуєт

  • принаймні один деть в тижнень утримуйтесь від контактних лінз, якщо це є можливим для вас

  • спробуйте контактні лінзи з меньшим вмістом води. Це здається дивним, але лінзи з високим вмістом води мають тендерцію всмоктувати вологу із очей через процес осмосу, тому що вони втрачають вологу протягом носіння

  • спробуйте силікон-гідрогелеві лінзи, тому що вони надають більше проникнення кисню, який важливий для виробництва здорової натуральної слізової плівки а також мають меньший вмист води в лінзі

Якщо ви вперше плануєте користуватися контактними лінзами то ймовірно що деякі матеріали викличуть у вас дискомфорт а деякі ні. Можливо що деякі контактні лінзи будуть визивати відчуття сухості очей а деякі ні, або в меньшій мірі. Можете спробувати контактні лінзи які мають технології матеріалу що може зменьшувати відчуття сухості ока, але звертайте увагу на вміст води. Це важливіше.

Не бійтеся експерементувати із різними моделями та виробниками (але тількі згідно з рецептом, який розразував для вас лікар).