УКРАЇНСЬКИЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ ПОРТАЛ

ДОСТОВІРНО ПРО ОЧІ ТА ЗІР

достовірна інформація для тих, хто її потребує

UA

Покращення зору у складних станах - RevitalVision

RevitalVision - програма нейрокоррекції зору

 

Поганий зір можна зробити кращим, поліпшивши здатність мозку обробляти зорову інформацію.

RevitalVision тренує ваш мозок краще бачити в умовах поганої якості зображення яке може надати око при складних захворюваннях

Revital Vision покращує зір при діагнозі

  • пігментна дегенерація сітківки
  • амбліопія у дорослих
  • ністагм
  • хвороба Штаргардта

RevitalVision не вилікує ці хвороби, вони не виліковні. Але завдяки нейропдачтичнлсті мозку людини технологія навчає мозок краще інтерпретувати зображення що підвищує гостроту зору людини в середньому на 2 рядки.

 

Доведена ефективність:

Заснована на розробках нобелівського лауреата Денніса Габора, технологія RevitalVision підкріплена більш ніж двадцятьма роками наукових розробок і клінічних випробувань.

Технологія RevitalVision схвалена FDA (Комісія з контролю за ліками, США), має Єеропейський сертифікат CE mark та сертифікована в Україні для лікування станів поганого зору, а її ефективність була доведена клінічними випробуваннями.

Тисячі клієнтів і учасників клінічних випробувань, які пройшли цей курс вправ, на своєму досвіді відчули поліпшення якості життя в результаті поліпшення зору. В середньому зір поліпшується на два рядки оптометріческой таблиці.

 

  Наукове обгрунтування Як працюють вправи

 

 

Покращення зору за допомогою RevitalVision

Як працює Revital Vision

 

Купити RevitalVision в Україні

Купити ліцензію RevitalVision та покращити свій зір прямо зараз ви можете у будь-якого лікаря або клініки які працюють з технологією RevitalVision.

або ви можете зв'язавшись з нами через месенджер за посиланням.

 

Вгору