УКРАЇНСЬКИЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ ПОРТАЛ

ДОСТОВІРНО ПРО ОЧІ ТА ЗІР

достовірна інформація для тих, хто її потребує

UA

О проекті

Український офтальмологічний портал

Зір — найцінніший дар природи! Якщо все добре і нічого не турбує, ми не відчуваємо його цінності -  ми просто бачимо світ! Але, коли щось трапляється, або людина народжується з вадами зору ситуація докорінно змінюється.

Сучасні методи лікування можуть зробити багато чого для відновлення зору людини, але вони не всесильні і не завжди можна відновити ту або іншу ваду зору до стану здорових молодих очей. Але іноді люди не використовують всі наявні можливості покращення зору, які існують в сучасному світі. І саме для таких випадків ми створили цей портал - надати пацієнтам максимум інформації про вади зору, та варіанти їх лікування доступні як в Україні так і у світі, аби кожен пацієнт завжди мав вибір! 

Надати людині можливість зробити свідомий вибір у досягненні максимальної якості зору - це наша мета.

В інтернеті можна знайти багато інформації, але її якість може оцінити лише професіонал. Щоб люди мали саме достовірну інформацію про хвороби та методи лікування ми публікуємо тільки достовірну інформацію. Всі сторінки цього сайту та блог написані особисто експертами в офтальмології, адже ми не користуємося послугами копірайтерів для гарантії якості та достовірності подачі інформації на цьому ресурсі.

З повагою, команда порталу.

 

Вгору