УКРАЇНСЬКИЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ ПОРТАЛ

ДОСТОВІРНО ПРО ОЧІ ТА ЗІР

достовірна інформація для тих, хто її потребує

UA

Лікування амбліопії у дітей

Альтернативний метод оклюзії за допомогою смарт-окулярів

Своєчасно помічена амбліопія у дитини достатньо успішно може бути вилікована за допомогою так званої оклюзії.

Йдеться про випадки, коли одне око бачить краще, інше перестає працювати - тому ця хвороба ще називається хворобою лінивого ока. 

 

Отже метод лікування простий - дитині закривають здорове око, навантажуючи хворе і таким чином стимулюють його працювати. 

Основна складність цього методу в тому, що дитина починає дуже погано бачити хворим оком, і звісно, не хоче себе в чомусь обмежувати.

Батьки з таким досвідом знають скільки нервів та сліз коштує лікування. 

 

Та на щастя існує альтернатива - так звані смарт-окуляри, які автоматично закривають хворе око, але не постійно а з певними інтервалами. Інтервали закриття/відкриття налаштовуються автоматично, відповідно до часу використання дитиниою окулярів, для забезпечення максимальної ефективності лікування. Звичайний цикл складає 1 хвилину, змінюючись від 20 секунд око закрито - 40 секунд відкрито до тривалості закриття ока у 40 секунд.

Це надає 2 головні переваги

  1. Дитина має можливість періодично користуватись здоровим оком, що значно покращує комфорт функціонування - будь то гра або навчання
  2. Мозок отримує інформацію як має виглядати світ із здоровим оком, а коли ця картинка зникає картинка з хворого ока може бути проаналізована зоровою корою краще

 

Крім цих переваг, зовнішній вигляд дитини стає меньш "особливим" що знижує психологічне навантаження. 

В Україні цей метод лікування сертфиіковано, і його можна отримати в багатьох оптиках де продаються такі смарт-окуляри ViDi Smart Glasses, а також в офіційному інтернет-магазині.

 

КУПИТИ - перейти на сайт магазину

Вгору